Drukāt

25. maija seminārs par Bērnu un pusaudžu psihisko veselību

Autors Latviešu Ārstu un Zobārstu apvienība.

LĀZA interneta seminārs par Bērnu un pusaudžu psihisko veselību 25. maija LĀZA interneta seminārs – saruna par Bērnu un pusaudžu psihisko veselību “Caur kara prizmu lūkojoties” raisījusi gana daudz emociju un pārdomu. Tāpēc vēlreiz sakām lielu paldies sarunas vedējiem psihoterapeitam Kasparam Tūteram (Kanāda) psihoterapeitei Intai Zīlei (Latvija) un psihoterapeitam  Andim Užānam (Latvija). Tāpat arī Dagnijai Tennei un Guntai Užānei par savu pieredzes un viedokļa izklāstu. Kā vienmēr palika sajūta, ka laika par maz un tēma jāturpina. Tāpēc nākamā saruna par darbu ar bēgļiem jau jūnijā – kā praksē jūtas ģimenes ārsti, kā palīdzēt citiem, nenodarot pāri sev, kas mainās mūsu domās, kad ikdienas darbs nav vairs teorija.

Seminārā ieteiktie avoti

https://novayagazeta.eu/articles/2022/05/22/vremia-kogda-vkliuchaiutsia-liudi

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/bernu-psihologe-no-ukrainas-par-karu-ir-jaruna.a453916/

https://www.youtube.com/watch?v=7o9j5nGsNk8

https://jauns.lv/raksts/zinas/503117-ukrainu-skolens-var-peksni-parbities-un-sakt-raudat-tikai-tapec-vien-ka-latvijas-klasesbiedri-izsledza-gaismu

LĀZA semināru lektoriem šis ir labās gribas žests, semināri ir bezmaksas, tomēr Jums ir iespēja atbalstīt LĀZA darbību, ziedojot LĀZA mājaslapā https://www.lazariga.lv/maksajumi.

Tiek semināra dalībniekiem, kam vajadzīgs sertifikāts par dalību seminārā, jāaizpilda aptauja.

https://www.visidati.lv/aptauja/1874902467/

Uz tikšanos nākamajā sarunā!