Drukāt

LĀZA seminārs par bērnu un pusaudžu psihisko veselību 25. maijā

Autors Latviešu Ārstu un Zobārstu apvienība.

25. maijā notiks Latviešu ārstu un zobārstu apvienības (LĀZA) interneta seminārs – saruna par bērnu un pusaudžu psihisko veselību “Caur kara prizmu lūkojoties”.

Tikko bijām attapušies no Covid laika, tā pasaule otrreiz sagriezās kājām gaisā: kara nežēlības priekšā Covid nobāl. Ukraiņu bēgļi patveras Latvijā, bet mēs katru dienu lasām ziņas un nezinām, ko iesākt ar bezspēcību, dusmām un citām jūtām. Par to, kā labāk saprast sevi un bēgļus, ar kuriem saskaramies sadzīvē vai darbā, šajā sarežģītajā laikā runāsim LĀZA seminārā par bērnu un jauniešu psihisko veselību. Psihoterapeits Kaspars Tūters (Kanāda) ir redzējis savām acīm bēgļu gaitas, psihoterapeite Inta Zīle (Latvija) pastāstīs par darbu ar akūtām kara traumām, ko apguvusi mācībās Izraelā, psihoterapeits Andis Užāns (Latvija) runās par militārās psihiatrijas aspektu - ko sagaidīt perspektīvā no kara šausmas pieredzējušajiem.

Semināru vadīs psihoterapeite Inta Zīle. Semināru pastāvīgie dalībnieki arī Dagnija Tenne (Kanāda), Zaiga Alksne Phillips (ASV), Daina Dreimane (ASV), Karīna Beinerte (Apvienotā Karaliste).

Otrajā stundā gaidīsim semināra klausītāju jautājumus un diskutēsim. Saņemt atbildes var arī izmantojot chat iespējas.

Seminārs ir domās visiem interesentiem. 

ZOOM seminārs 25. maijā no 18.00-20.00 pēc Latvijas laika. Pieejas saite https://us02web.zoom.us/j/81977133966?pwd=bjdKeGVtbndyUGsxc09FY3M1Y2didz09

Meeting ID: 819 7713 3966

Passcode: 833551

LĀZA semināru lektoriem šis ir labās gribas žests, semināri ir bezmaksas, tomēr Jums ir iespēja atbalstīt LĀZA darbību, ziedojot LĀZA mājaslapā https://www.lazariga.lv/maksajumi