Drukāt

In memoriam LAILA CAKULS-TŪTERS 1935.03.09 – 2022.03.12

Autors Latviešu Ārstu un Zobārstu apvienība.

Laila – mīļotā māte un vecmāte, dārgā māsa, draudzene, ārste un mākslas, mūzikas un literatūras cienītāja, aizgāja mūžībā šī gada 12. martā, 87 gadu vecumā. Laila aizgāja Dieva mierā bez sāpēm vai mokām, mierīgi viņas pašas mājās Toronto, ģimenes klātbūtnē.

Lailas izcilā devība, viesmīlība, smalkjūtīgums, humors, un sirsnība paliks mūžam viņas tuvāko atmiņās un sirdīs. Pirms Lailas mūžībā aizgāja viņas dārgais vīrs Pāvils. 

Lailai paliek trīs bērni – Pēteris (Ann), Katrīne (Sam) un Toms (Sara), viņas četri mazbērni – Declan, Iris, Graham un Avery, un brāļadēls Marc (Ricarda). Par Lailu arī sēro viņas brālis Kaspars ar sievu Elizabeth, māsīcas Anda, Anglijā, un Dace, Amerikā, un daudz draudzenes, draugi, un paziņas Kanādā un plašā pasaulē.

Laila ir dzimusi Rīgā un pārcēlās ar ģimeni uz Kanādu, bēgļu gaitās,1950. gadā. Viņa beidza Toronto Universitātes Medicīnas fakultāti 1959. gadā un turpmāk specializējās radioloģijā – lauks, kurā viņa nodarbojās vairāk nekā 25 gadus. Viscaur viņas dzīvē Laila tuvi iesaistījās Latviešu kultūrā un trimdas sabiedrībā, ieskaitot korporācijā Daugaviete.

 Skumjās, ģimene