Drukāt

Iznācis LĀZA Apkārtraksts Nr.166

Autors Latviešu Ārstu un Zobārstu apvienība.

 LĀZA Apkārtrakstrs Nr 166_1.vāksLĀZA Apkārtraksts Nr.166 4. vāks

70. gadu jubilejas gads LĀZA bija notikumiem bagāts. Baltimorā LĀZA jubilejas konference 1. jūlijā un tad jau 20. septembrī konference Rīgā kopā ar RSU, bet vakarā svinīgais sarīkojums Latvijas Universitātē. 21. septembra rītā - lieliska tikšanās Medicīnas vēstures muzejā un LĀZA vēsturei veltītas izstādes atvēršana. Kā tas bija, kā tas izskatījās, to var redzēt jaunajā Apkārtraksta Nr. 166. Tajā arī LĀZA stipendiātu stāsti, LĀZA vēstures skices un 2018. gada lielie darbi.

 Un vēl – LĀZA aicinājumam pateikt paldies par atbalstu atsaucās daudzi kolēģi. Šajā žurnālā ir to labo cilvēku vārdi, kuri jums savulaik palīdzējuši tikt pie zināšanām. Bet saraksts vēl nav noslēgts – tāpēc arī 2018. gadā lūdzam turpināt sūtīt savus labos stāstus par atbalsta sniedzējiem jūsu profesionālajā izglītības ceļā, jo Apkārtraksta 167. numurs būs īpašs – tas būs jūsu sniegto stāstu apkopojums, tā būs mūsu medicīnas vēsture, kas bez atsaucības, sirsnības un altruisma nav iedomājama.

LĀZA biedri saņems Apkārtrakstu savās pasta kastītēs. Tie, kas vēlas saņemt Apkārtrakstu, bet nav LĀZA biedri, lūdzu rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Apkārtraksta Nr. 166 vāku attēli ir īpaši, jo tiem ir 70 gadu. Harija Berga zīmējumā redzami Lībekas Latviešu slimnīcas kolēģi. Ne visi gan atpazīti. Te nu darbs jums! Vai pazīstiet? Tāpat arī ceturtā vāka foto – varbūt redzat sevi vai savus draugus? Lūdzu, rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Paldies Kasparam Tūteram par unikālajiem materiāliem no ģimenes arhīva!