Drukāt

LMF Studentu Stipendija 2022/23

Autors Latviešu Ārstu un Zobārstu apvienība.

 

LMF aicina pieteikties LMF Studentu Stipendijai 2022/2023

Kopš 2016. gada vasaras Latvijas Medicīnas Fonds (LMF) ir izveidojis jaunu stipendiju Studentu Stipendija,lai dotu iespēju jauniešiem, kas dzīvo un mācās ārpus Latvijas universitātēs, koledžās vai medicīnas skolās, iespēju gūt praktisku pieredzi Latvijā P.Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā vai kādā citā ārstniecības iestādē un papildinātu zināšanas un praktiskās iemaņas medicīnā. Stipendiāts piedalīsies klīniskajā darbā, viņam būs iespēja palīdzēt pētniecības darbā un publikāciju sagatavošanā.

Stipendijai var pieteikties ārpus Latvijas dzīvojoši latviešu jaunieši ar interesi studēt medicīnu, kas runā un raksta latviski. Prakses laiks ir vismaz 8 nedēļas vasarā.

Stipendija ir $ 2500. Prakses sākumā tiks izmaksāti $1500, bet $1000 - pēc prakses pabeigšanas, atskaites un apraksta iesniegšanas LMF.

Pretendentam jāiesniedz:

  • 1 lpp garu aprakstu par savu kvalifikāciju un savu interesi iegūt pieredzi veselības aprūpes vai medicīnas zinātnes jomā, norādot ārstniecības iestādi, kura būs prakses vieta,
  • CV un 2 rekomendācijas vēstules.

Pieteikumus jāsūta MD/MBA Aleksandram Kalniņam (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) līdz 2022. gada. 15. aprīlim, ja prakse Latvijā plānota 2022. gadā, un līdz 15. augustam, ja prakses laiks būs 2023. gada vasara. Pretendentiem ir jāņem vērā visi ierobežojumi un noteikumi, kas saistīti ar Covid situāciju Latvijā, tai skaitā veselības apdrošināšana. Rezultāts tiks paziņots divu nedēļu laikā.

Plašāka informācija par Latvijas Medicīnas Fondu http://latvianmedicalfoundation.org/