Drukāt

Prof. Ilmāra Lazovska fonda stipendiāti 2017

Autors Latviešu Ārstu un Zobārstu apvienība.

Latviešu ārstu un zobārstu apvienības stipendiju komisija 16. maijā P. Stradiņa Medicīnas vēstures muzeja telpās klātienes intervijā izraudzījās Profesora Ilmāra Lazovska Medicīnas fonda stipendiātus. Stipendijas 1000 USD apjomā šogad ieguvuši pieci medicīnas augstskolu vecāko kursu studenti – Rita Turkina (LU/4 kurss), Kateryna Bulavkina (RSU/5 kurss), Andris Džeriņš (RSU/6 kurss), Irina Rudaka (RSU/ 6 kurss) un Jurijs Sekretarjovs (RSU/6 kurss).

Veicināšanas stipendijas (250 USD) saņems Alise Visocka (RSU/ 5 kurss), Evija Knoka (RSU/ 6 kurss), Līga Akmeņkalne (LU/ 5 kurss) un Linda Rancāne (RSU/5 kurss).

Visi konkursa pretendenti apliecināja savu mērķtiecību un centību ceļā uz ārsta profesiju. Konkurence bija sīva. Apsveicam stipendiātus un novēlam visiem pretendentiem iegūt plašu redzesloku un nepazaudēt aizrautību un patiesumu, ar kādu sākts ceļš medicīnā.

Latviešu ārstu un zobārstu apvienība (LĀZA) aicina visus vecāko kursu studentus un ārstus uz jubilejas LĀZA jubilejas konferenci Rīgā 20. septembrī, kurā tiks pasniegtas arī Profesors Ilmāra Lazovska stipendijas. Prof. Ilmāra Lazovska fondu atbalsta ar finansējumu arī Ojāra Veides fonds un LĀZA biedri.