Drukāt

LĀZA aicina ārstus tikties Stokholmā!

Autors Latviešu Ārstu un Zobārstu apvienība.

LĀZA aicina ārstus un citus veselības aprūpes speciālistus, arī zinātniekus, tikties 2017. gada 17. FEBRUĀRĪ 18.30, Latvijas Vēstniecības telpās, Odengatan 5, Stokholmā. Pieteikšanās ir līdz 10.februārim uz epastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kopš 2016. gada vasaras aktīvi runājam ar Eiropas Latviešu apvienību (Elīnu Pinto un Kristapu Grasi) par veidiem, kā ELA var atbalstīt Eiropā dzīvojošo no Latvijas izbraukušo ārstu savstarpējos kontaktus un sadarbību ar amata brāļiem Latvijā, kā arī vienota – ārzemju pieredzē sakņota – redzējuma veidošanu par Latvijas veselības aprūpes,medicīnas studiju un citu ar mūsu darbu saistīto jomu uzlabojumiem, īpaši ceļā uz Latvijas Simtgadi.

2017. gada 28 - 30 jūlijā notiks plašs Eiropas Latviešu kongress ar dažādu nozaru profesionāļu darba grupām, kas izstrādās tādu kā "Simtgades ceļa karti" Latvijai un ārpus Latvijas mītošajiem latviešiem; šī būtu viena iespēja arī ārstiem to izrunāt savā starpā un paust savu redzējumu plašākā kontekstā. Līdz tam būtu vērtīgi  sarīkot arī vietēja mēroga tīklošanās pasākumus. Tāpēc LĀZA un ELA aicina tikties Stokholmā 17.februārī!