Drukāt

LĀZA seminārs par bērnu attīstības novērtējumu ģimenes ārsta praksē 22. februārī

Autors Latviešu Ārstu un Zobārstu apvienība.

22. februāri plkst 18.00 pēc Latvijas laika Latviešu ārstu un zobārstu apvienības (LĀZA) interneta seminārs – Bērnu vecumā līdz 6 gadiem attīstības novērtēšana ģimenes ārsta praksē.

Reģistrācija LĀB informatīvajā sistēmā līdz 20.02.2023 https://is.arstubiedriba.lv/event/apply?event_id=1368

Semināra pirmajā stundā runāsim par tām metodēm, kādas tiek pielietotas bērnu līdz 6 gadiem attīstības novērtējumam, lai savlaicīgi atpazītu garīgās attīstības traucējumu riskus. Centīsimies atbildēt uz jautājumiem “ko, kas un kā” dara ārpus Latvijas un Latvijā, lai savlaikus pamanītu problēmu. Un ko tad, ja problēma pamanīta. Kāda ir sadarbība ģimenes ārstam ar citām personām un institūcijām, kas iesaistītas bērna aprūpē, tomēr kā galveno sarunas pavedienu paturot bērna garīgo attīstību.

Sarunā piedalās pediatre un bērnu endokrinoloģe Daina Dreimane (ASV), pediatre ģimenes medicīnā Zaiga Alksne Fhillips (ASV), ģimenes ārste Alise Nicmane-Aišpure (Latvija), bērnu psihiatre un psihoterapeite Antra Leice (Zviedrija), bērnu psihiatre Karīna Beinerte (Apvienotā Karaliste, Latvija),Dr. psych. Malgožata Raščevska – projekta «Priekšizpēte vienotā bērnu agrīnās attīstības vajadzību novērtējuma metodisko instrumentu komplekta izstrādei» zinātniskā vadītāja.

Otrajā stundā gaidīsim semināra klausītāju jautājumus un diskutēsim. Saņemt atbildes var arī, izmantojot chat iespējas.

Pieslēgšanās ZOOM vidē no sava datora (no Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. tiks nosūtīts pieejas kods e pastā dienu pirms semināra). Lūdzu pārbaudīt arī Mēstuļu kasti, lai nav lieks uztraukums par pieejas linku.

Dalībnieki 24.02 saņems e pastā aptauju, uz kuru jāatbild līdz 1.03. Tiem, kas atbildēs uz aptaujas jautājumiem, no 10.03 LĀB informatīvajā sistēmā būs pieejami sertifikāti 2,5 TI.

LĀZA semināru lektoriem šis ir labās gribas žests, semināri ir bezmaksas, tomēr Jums ir iespēja atbalstīt LĀZA darbību, ziedojot LĀZA mājaslapā https://www.lazariga.lv/maksajumi