Drukāt

Seminārs par Bērnu un Pusaudžu psihisko veselību 9. novembrī - dzimuma identitāte

Autors Latviešu Ārstu un Zobārstu apvienība.

LĀZA atsāk seminārus par bērnu uz pusaudžu psihisko veselību. 9. novembra seminārā no 18.00 līdz 20.00 pēc Latvijas laika runāsim par šobrīd sociālajā telpā jau skaļi skanošo tēmu - dzimuma identitāte. Semināra mērķa auditorija ir psihiatri, psihoterapeiti, bērnu endokrinologi, ģimenes ārsti, mākslu terapeiti, izglītības iestāžu vadītāji – visu, kuru darba laukā ir bērnu psihiskā veselība. Sarunas vedēji - psihoterapeite Inta Zīle (Latvija), Latvijas Ģimenes plānošanas un seksuālās veselības asociācijas "Papardes zieds" valdes priekšsēdētāja Iveta Ķelle, bērnu endokrinoloģe Daina Dreimane (ASV), bērnu un arī pieaugušo endokrinoloģe Iveta Dzīvīte-Krišāne (Latvija). pieaugušo un bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs (Latvija), psihiatre Dace Sortland (Norvēģija). Kāds ir mūsu sarunas vedēju skatījums, risinājumi un ar tiem saistītās sekas. Ko var un ko vajag darīt?

Semināru pastāvīgie dalībnieki arī Dagnija Tenne (Kanāda), Zaiga Alksne Phillips (ASV), Kaspars Tūters (Kanāda), Karīna Beinerte (Latvija).

Otrajā stundā gaidīsim semināra klausītāju jautājumus un diskutēsim. Saņemt atbildes var arī izmantojot chat iespējas.

Reģistrācija Latvijas Ārstu biedrības sistēmā līdz 8.novembrim šeit 

Pieslēgšanās ZOOM vidē no sava datora (no Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. tiks nosūtīts pieejas kods e pastā dienu pirms semināra). Lūdzu pārbaudīt arī Mēstuļu kasti, lai nav lieks uztraukums par pieejas linku.

Dalībnieki 10.11. saņems e pastā aptauju, uz kuru jāatbild līdz 15.11. No 1.12. LĀB informatīvajā sistēmā būs pieejami sertifikāti 2,5 TI. Semināri ir reģistrēti LĀB tālākizglītības pasākumu portālā, un arī sertifikāti būs LĀB sistēmā.

LĀZA semināru lektoriem šis ir labās gribas žests, semināri ir bezmaksas, tomēr Jums ir iespēja atbalstīt LĀZA darbību, ziedojot LĀZA mājaslapā 

Pirms semināra aicinām iepazīties ar pieejamajiem materiāliem:

https://www.veselapasaule.lv/lv/jauniesiem/seksuala-un-reproduktiva-veseliba/ar-dzimuma-identitati-saistiti-termini#saistitas-diagnozes

https://www.commonsense.news/p/the-beginning-of-the-end-of-gender?utm_source=email

https://www.theweek.co.uk/news/science-health/957525/tavistock-clinic-closure-trans-rights-debate

Raidījums Kas notiek Latvijā