Drukāt

LĀZA pateicība veselības aprūpes darbiniekiem

Autors Latviešu Ārstu un Zobārstu apvienība.

Vienoti par veselībuLatviešu ārstu un zobārstu apvienība ( LĀZA) saka lielu paldies visiem veselības aprūpē strādājošajiem, visiem, kas laikā, kad satraukums un bailes pārņem daudz ātrāk par Covid 19, spēj strādāt, strādāt daudz un strādāt atbildīgi.

Pašizolācija ir jauns termins mūsu ikdienas saziņā, tas nozīmē nesatikšanos, nesasveicināšanos, bet tas nenozīmē nedomāšanu. Ir laiks domāt. Ir laiks katram sabiedrības loceklim un katras valsts valdībai pārdomāt, kas tad ir valsts drošības un labklājības garants?

Ceram, ka krīzes situācija beigsies, katrs, kas bija ielīdis savā mājiņā kā gliemezis, atkal varēs stalti izsliet galvu, vīruss atkāpsies, kā tas jau notiek dažviet pasaulē, bet tikpat ļoti ceram, ka krīzes mācības neaizmirsīsies - cik viegli ievainojami kā sabiedrība esam, tik maz spējam panest ierobežojumus, tik augstas mums visiem prasības pret dzīves iespējām. Bet varbūt varam ko mainīt? Varbūt varam novērtēt tos, kas stājas pretī briesmām, vienalga kādā paskatā tās nāk.

Paldies visiem medicīnā strādājošajiem, visiem, kas ieraudzīja, kā ārkārtas apstākļos var nākt talkā, lai apstākļus uzveiktu un to sekas nebūtu graujošas sabiedrībai.

Cieņā, LĀZA valde