Drukāt

5. jūnijā pasniegs LĀZA stipendijas medicīnas studentiem

Autors Latviešu Ārstu un Zobārstu apvienība.

5. jūnijā P. Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā plkst. 16.00– 18.30. Latviešu ārstu un zobārstu apvienība (LĀZA) pasniegs Prof. Ilmāra Lazovska medicīnas fonda stipendijas. Stipendijas pasniegs fonda vadītājs dr. Ēriks Niedrītis no ASV un prof. I. Lazovska dzīvesbiedre ārste Edīte Lazovska.

Profesora Ilmāra Lazovska Medicīnas fonda stipendiju 1000 USD apjomā šogad ieguvuši četri Latvijas medicīnas augstskolu vecāko kursu studenti – Elīna Zvaigzne (RSU/6 kurss), Dmitrijs Grigorjevs (RSU/6 kurss), Sandra Cipkina (RSU/6), Mareks Marčuks (RSU/ 6 kurss) un Ieva Muižniece (RSU/ 6 kurss). Finansējumu Ievas Muižnieces atbalstam kā mērķa ziedojumu bērnu psihiatrijas vecināšanai Latvijā sniegusi Lauma Upelnieks-Katis no ASV. Profesora Ilmāra Lazovska Medicīnas fonda veicināšanas stipendijas (500 USD) ieguvuši – Artūrs Šilovs (RSU/6 kurss), Elizabete Stašāne (RSU/6 kurss), Jana Višņevska (LU/5 kurss) un Laura Bluzmane (RSU/5 kurss).

Pirmā Vispasaules latviešu ārstu kongresa 30 gadu piemiņas pasākumi Rīgā pulcinājuši daudzus LĀZA biedrus un draugus, tāpēc aicinām visus tikties P. Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā, lai ieskatītos ne tik tālā, bet ļoti nozīmīgā Latvijas medicīnai, vēsturē, runātu par šodienu un domātu par nākotni!

Ar prieku gaidīsim arī iepriekšējo gadu LĀZA stipendiātus un pasniedzējus, kuru ieteikumi nereti nosver svaru kausus. Vēlams savu klātbūtni pieteikt Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai mūsu facebook lapā lāza pasaulē